Představujeme vybrané byty

Byt 426 (poslední volné 4+kk)

Dominantou bytu je rozsáhlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, který zabírá téměř polovinu celé výměry bytu. I přesto se zde najde prostor ještě pro tři pokoje / ložnice a dvě koupelny. Díky jihovýchodní orientaci jde o výjimečně světlý byt s výhledem do původní letňanské zástavby.

obyvací pokoj

Tento velkoryse navržený byt se nejlépe hodí pro rodiny, ústřední pokoj, do kterého se vchází rovnou z předsíně, je přirozeným místem setkávání a rodinného života. Tři ložnice v zadní části domu však zaručí klid a soukromí každému členu domácnosti.

Dvě koupelny urychlí a zpříjemní ranní vstávání i v případě, že se vaši drazí rádi naloží do vany.

Chytře navržená dispozice však bude nejvíce vyhovovat nadšeným kuchařům a kuchařkám. Kuchyňský kout je součástí hlavní obytné místnosti, takže při vaření nebudete odstrčeni od ostatních, a dostatek prostoru pro rohovou kuchyňskou linku vám umožní věnovat se naplno vašim kulinářským experimentům. Ke kuchyňskému koutu také přiléhá velká spíž, do které bez problémů uložíte všechny pozornosti od babiček a příbuzných. I předsíň nabízí dostatek prostoru pro uskladnění. A chybět samozřejmě nemůže ani jižně orientovaný balkon.

Pokud sháníte velký byt, neváhejte – 426 není jen jedním z největších bytů projektů, ale také v celých Letňanech!

Jít na detail bytu!

Byt 425

Užíváte si svobodného stylu života a nechcete na tom nic měnit? Byt 425 je příjemný jednopokojový byt ideální pro samostatně žijící jednotlivce nebo páry, které netráví doma moc času.

nové byty v Letňanech - exteriér

Je to ideální volba pro mladé aktivní lidi, kteří potřebují dobré spojení do centra Prahy, ale zároveň si chtějí dopřát luxus vlastního bydlení, které drží krok s aktuálními trendy v bydlení a ekologii.

Stejně jako ostatní byty projektu je vybaven vzduchotechnikou, okny s trojskly a dalšími standardy splňujícími „zelené“ normy.

modré balkony nových bytů

Dispozice nabízí možnost zřízení moderního kuchyňského koutu spojeného s obytným pokojem, kde je ještě dost míst na večírky s přáteli.

Okno orientované na východ ocení spíše ranní ptáčata, která vstávají s ranním kuropěním. Ať už vyrážíte brzy ráno do práce, nebo si naopak přivstanete, abyste si mohli užívat pozvolný rozjezd do nového dne, je toto byt právě pro vás.

Byt už je prodaný. Zkuste jiný!

Byt 443

Příjemné 3+kk za cenu, která potěší. Ideální byt pro rodinu s menšími dětmi, nebo pro páry, které rodinu teprve plánují.

obyvací pokoj

Kuchyně je přirozeným srdcem celého bytu. Praktická spíž těsně navazující ke kuchyňské lince poskytuje dostatek prostoru pro uložení zásob, které jsou tak vždy po ruce, když je potřebujete. Díky promyšlenému uspořádání, lze kuchyni jednoduše oddělit od obývacího pokoje, nebo ji můžete využívat ve formě kuchyňského koutu a být tak neustále součástí dění v bytě.

Východně orientovaný balkon přiléhá k hlavní obytné místnosti a je ideálním místem pro pozvolné ranní probouzení.

kuchyně v Letňanech

Dostatek úložného prostoru a místa pro vestavěné skříně v chodbě, toaleta oddělená od koupelny a slunce dopadající po ránu přímo na jídelní stůl už jsou jen příjemným bonusem.

Pokud se plánujete usadit, jedná se o ideální byt pro vás.

Byt už je prodaný. Zkuste jiný!

 

Byt 413

Jeden z posledních bytů s vlastní zahradou je určen všem, kteří si rádi užívají života a rádi si po ránu přispí. Západní orientace bytu přímo vyzívá k večernímu grilování na terase před bytem v záři zapadajícího slunce. Přístup k terase je z obývacího pokoje i přímo z kuchyně. Dispozice bytu nabízí prostor pro velkou kuchyň, takže pokud máte rádi vaření a dobré jídlo, bude to ten pravý domov pro vás. Pokoj s kuchyní tvoří velkou a zároveň částečně oddělenou dispozici. Toto uspořádání přináší velkou variabilitu ve vybavení a vy sami si můžete vybrat, jako moc má být kuchyně spojená či oddělená od obývacího pokoje. I přes svou polohu v přízemí jde o velmi světlý byt.

ložnice s výhledem

Největší předností bytu je dvou úrovňová zahrada s rozlohou 150 m2. Vyvýšená terasa se vstupem z obývacího pokoje a kuchyně je ideální pro posezení s přáteli a níže položená zahrada za domem nabízí prostor pro aktivní relaxaci.

A pokud vám ranní vstávání nedělá dobře, máme pro vás radostné zprávy. Díky západní orientaci si budete moci nerušeně přispat, aniž by vás budilo ranní slunce, a oddělená toaleta vám pomůže předejít ranním tlačenicím před koupelnou.

Pokud jste spíše sovy než ranní ptáčata, máte rádi společnost a zábavu, je tento byt jako dělaný pro vás. Na své si přijdou singles, starší i mladší páry, které zatím neplánují přírůstky do rodiny.

Byt už je prodaný. Zkuste jiný!