S hypotékou

Komerční banka Česká spořitelna ČSOB

Vypočítejte si výši vlastní splátky hypotéky (kalkulačka vlevo). V případě, že znáte své maximální finanční prostředky pro měsíční splácení, můžete si vypočítat dobu splácení úvěru (kalkulačka vpravo). Hodnoty můžete měnit posuvníky nebo je přímo vepisovat.

Spočítejte si měsíční splátky

%
Procent
let

Spočítejte si dobu úvěru

%

Spočítej měsíční splátky

= 0

Spočítej dobu úvěru

= 25 let « Zpět

Splátkový kalendář HYPO - platný od 1. 6. 2013

1. první záloha (rezervační poplatek) ve výši 50 000,- Kč včetně DPH je splatná v hotovosti v den podpisu Rezervační smlouvy.

2. druhá záloha - vklad vlastních finančních prostředků ve výši min. 15 % sjednané základní ceny snížené o rezervační poplatek + příslušná DPH je splatná do 14 dnů od podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní.

3. třetí záloha - vklad všech případných dalších vlastních finančních prostředků, je splatná k 31. 12. 2013.

4. doplatek - zbývající část kupní ceny z hypotečního úvěru + příslušná DPH je splatná postupně dle dílčích čerpání na základě uzlových bodů projektu, a to:

  1. a) po dokončení hrubé stavby Budovy a podání návrhu na vklad Prohlášení vlastníka rozestavěné Budovy do Katastru nemovitostí (50 % z hypotečního úvěru)
  2. b) po dokončení vnitřních omítek Bytu (25 % z hypotečního úvěru)
  3. c) 30 dní před vydáním kolaudačního souhlasu na Budovu (20 % z hypotečního úvěru)
  4. d) do 14 dnů od vydání kolaudačního souhlasu na Budovu (5 % z hypotečního úvěru)

**Pozn.: Splátkový kalendář - HYPO slouží výhradně k financování předmětu prodeje kombinací vlastních finančních zdrojů klientů s hypotečním úvěrem od ČSOB a.s., ČS a.s. a KB a.s., a to pouze na pobočkách schválených pro projekt 2Barevné Letňany. Budoucí prodávající si vyhrazuje právo změny uzlových bodů projektu, či způsobu čerpání dílčích částí hypotečního úvěru, dle platných podmínek určených bankou, která bude budoucímu prodávajícímu zajišťovat projektové financování. Budoucí kupující bere na vědomí, že konkrétní podmínky čerpání dílčích částí hypotečního úvěru budou uvedeny ve Smlouvě o budoucí smlouvě kupní a že výběr banky financující hypoteční úvěr budoucího kupujícího musí podléhat podmínkám smlouvy o spolupráci mezi budoucím prodávajícím a bankou zajišťující projektové financování budoucího prodávajícího.

ČSOB Hypotéka s bonusem

CSOB Hypotéka s bonusem

S Hypotékou s bonusem znáte svoji odměnu za věrnost již na začátku. Odpustíme vám 5 % z výše úvěru, když u nás zůstanete po celou dobu splácení hypotéky:

  • první polovinu bonusu získáte již po 12 letech splácení úvěru,
  • budete mít nižší splátky ve srovnání se standardními hypotékami,
  • nesplníte-li podmínky pro získání bonusu, neplatíte žádné sankce – můžete pouze získat.

Více na www.csob.cz

Bydlení s Českou spořitelnouBydlení s Českou spořitelnou

více na www.csas.cz

Bydlení s Komerční bankouBydlení s Českou spořitelnou

více na www.kb.cz